RSSTwitterFacebookGoogle+                 
           Синдикална организација АД ЕЛЕМ - Синдикална подружница РЕК Битола

Контакт

Контакт слика
Адреса:
Синдикална организација АД ЕЛЕМ
Синдикална организација РЕК Битола

с.Новаци, п.фах 222
Битола 7000 Република Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +38947282600

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.